PRAKTYKI STUDENCKIE

W miesiacach wakacyjnych odbyły się praktyki studentów z Politechniki Warszawskiej.
Do udziału w kolejnych praktykach zapraszamy w roku 2017.

WSPÓŁPRACA

W dniu 17 czerwca 2013 r w siedzibie Instytutu Mechaniki Precyzyjnej odbyło się spotkanie przedstawicieli Toyota Motor Europe z pracownikami Zakładu Korozji i technologii antykorozyjnych. Wizyta dotyczyła współpracy w zakresie monitoringu korozji atmosferycznej.

KURSY I SZKOLENIA

Odbyła się kolejna edycja kursów i szkoleń związanych z uzyskaniem i odnowieniem uprawnień na stanowisko metalizatora korozjonisty. Więcej informacji na temat planowanych kursów uzyskają Państwo pisząc na adres korozja@imp.edu.pl

Projekt RID

W Pracowni badań korozji atmosferycznej trwają badania w ramach projektu badawczo - rozwojowego Rozwój innowacji drogowych - wspólnego przedsięwzięcia NCBiR oraz GDDKiA. Wpływ czasu i warunków eksploatacyjnych na trwałość i funkcjonalność elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.. Zakończenie projektu zaplanowane jest na wrzesień 2018.